Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
jagoda
Banita
Od: 08.2006
Offline
#
40010
16.01.2011, 00:18
szczepek19
napisał(a):
no że jest jedną nogą w Wiśle
a drugą ma być na początku tygodnia ;] kwota transferowa ok. 650 tys. €
coś w stylu serialu Makinwa
jagoda
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez jagoda