Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39934
Stary 15.01.2011, 14:19
Forenza napisał(a):Wyświetl post
Mam spore wątpliwości co do tego transferu: - gość ma tylko 1 mecz w repr, - jakby był dobry już dawno grałby Maccabi Haifa lub Hapoel Tel Aviv, - ponad 2 lata temu rozwalaliśmy mistrza tejże ligi 5-0, a on gra w klubie, który zajmuję 9 pozycje w lidze.

oceniając goscia na podstawie filmików z youtuba to chyba żart.


Zaczyna się...
Nie rozumiem Was, nie ma transferów źle, ma być transfer również źle.
Powiedz czego oczekujesz, jakie to mają być transfery - Messi, Ronaldo, Villa
Obawiam się, że nawet jakby ich do nas sprowadzili to i tak na forum, znaleźli by się tacy którym te transfery by się nie podobały... Bo Messi jest za niski, Ronaldo ciągle płacze, Villa ma już 30 lat itd.


Ma przyjść Melikson- to znowu - bo gra tylko prawą nogą, bo jest z Izraela, bo za pięknie wyglądają filmiki na YT, bo gra tylko w 9 drużynie Izraela, ma tylko 1 występ w reprezentacji.
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 15.01.2011 o godz. 14:25.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując