Mam spore wątpliwości co do tego transferu: - gość ma tylko 1 mecz w repr, - jakby był dobry już dawno grałby Maccabi Haifa lub Hapoel Tel Aviv, - ponad 2 lata temu rozwalaliśmy mistrza tejże ligi 5-0, a on gra w klubie, który zajmuję 9 pozycje w lidze.
oceniając goscia na podstawie filmików z youtuba to chyba żart.