Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5045
Stary 13.01.2011, 11:29
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Pytałem jak tam u Pawełka z angielskim, i jest odpowiedz

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=85437

on się pytał trochę nakłamał ale i tak wybronił Robaka poliglote
Z czasem sytuacja wymusi na Pawełku naukę języka. Dziwie się tylko,że klub turecki dopuścił do takiej sytuacji,że o to wywiadu udzielali goście w języku, o którym mają mgliste pojęcie. Rzecznika prasowego trzeba było im dać,czy jakoś tak.
A śmiać to pewnie,że się można,bo facet jeden z drugim są zawodowymi piłkarzami a nie wiedzą,że znajomość języka angielskiego to konieczność. Niemniej piłkarzy jestem w stanie rozgrzeszyć,bo to fizole w większości nie wymagający od siebie niczego. Ale wiecie kiedy jest prawdziwa beka?jak dziennikarz z Polski zadaje pytanie po angielskuto już jest wstyd.
Coś mniej więcej ka Pawełek. Oglądnijcie sobie relacji z konferencji prasowych

U nas w kraju z angielskim jest tak,że wszyscy go znają,ale nikt się nie dogada
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując