MatMario napisał(a):

Z czasem sytuacja wymusi na Pawełku naukę języka. Dziwie się tylko,że klub turecki dopuścił do takiej sytuacji,że o to wywiadu udzielali goście w języku, o którym mają mgliste pojęcie. Rzecznika prasowego trzeba było im dać,czy jakoś tak.
A śmiać to pewnie,że się można,bo facet jeden z drugim są zawodowymi piłkarzami a nie wiedzą,że znajomość języka angielskiego to konieczność. Niemniej piłkarzy jestem w stanie rozgrzeszyć,bo to fizole w większości nie wymagający od siebie niczego. Ale wiecie kiedy jest prawdziwa beka?jak dziennikarz z Polski zadaje pytanie po angielsku

to już jest wstyd.
Coś mniej więcej ka Pawełek. Oglądnijcie sobie relacji z konferencji prasowych
U nas w kraju z angielskim jest tak,że wszyscy go znają,ale nikt się nie dogada
