Wyświetl pojedynczy post
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5043
Stary 13.01.2011, 08:37
MatMario napisał(a):Wyświetl post
Pytałem jak tam u Pawełka z angielskim, i jest odpowiedz

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=85437

on się pytał trochę nakłamał ale i tak wybronił Robaka poliglote

Robak to po polsku ma problem, żeby poprawnie się wysłowić a co dopiero wystękać chociaż słowo po angielsku. Mario widać podstawy jakieś opanował. Ciekawy jestem jak mu pójdzie w nowym klubie, pierwsze pół roku będzie się chciał pokazać więc forma taka jak u nas przed końcem kontraktu, a później znowu babole ? Mimo wszystko życzę im obu powodzenia w Konyi.


Ćwielongiem zainteresowana Korona Kielce:

http://www.90minut.pl/news/144/news1...Cwielonga.html
Ostatnio edytowane przez tomo : 13.01.2011 o godz. 08:42.
Odpowiedz cytując