MatMario napisał(a):

Robak to po polsku ma problem, żeby poprawnie się wysłowić a co dopiero wystękać chociaż słowo po angielsku. Mario widać podstawy jakieś opanował. Ciekawy jestem jak mu pójdzie w nowym klubie, pierwsze pół roku będzie się chciał pokazać więc forma taka jak u nas przed końcem kontraktu, a później znowu babole ?

Mimo wszystko życzę im obu powodzenia w Konyi.
Ćwielongiem zainteresowana Korona Kielce:
http://www.90minut.pl/news/144/news1...Cwielonga.html