Wyświetl pojedynczy post
mikel
Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Płońsk - mazowieckie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8858
Stary 12.01.2011, 21:57
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Chodzi o to żeby niektórzy nie byli tacy wrażliwi bo ktoś powie ....a i ..... Zgraja chłopów walczących o każdą piłkę czy cip?
.
Nie ma ludzi, którzy nigdy nie przeklinają, czy to prezydent czy to żul spod sklepu każdy przeklina tylko jedni rzadziej inni częściej. Nie wiem czemu każdy się czepia Małego za to, że "od czasu do czasu" (xd) przeklnie.
Odpowiedz cytując