aNouc napisał(a):

Chodzi o to żeby niektórzy nie byli tacy wrażliwi bo ktoś powie ....a i ..... Zgraja chłopów walczących o każdą piłkę czy cip?
.
|
Nie ma ludzi, którzy nigdy nie przeklinają, czy to prezydent czy to żul spod sklepu każdy przeklina tylko jedni rzadziej inni częściej. Nie wiem czemu każdy się czepia Małego za to, że "od czasu do czasu" (xd) przeklnie.