Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8723
Stary 12.01.2011, 21:13
Kluvi napisał(a):Wyświetl post
no tak jak Franek mógł do nas wrócić to 3/4 nie chciała go za to co zrobił, a teraz nagle mało kto pamięta jak nas Kokoszka potraktował i chętnie go przyjąć w nasze szeregi chcecie.. co z was za kibice, macie problem z pamięcią?
<tyczy się to osób które chętnie by Kokoszkę widziały znów w Wiśle>
Już pomijając przepaść klasy sportowej jaka dzieliła Franka od Kokoszki...
Odpowiedz cytując