Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39642
Stary 12.01.2011, 16:07
tofik napisał(a):Wyświetl post
(...)
To samo osiągniemy zaciągiem Bunozów jak przepłaconym dream teamem. Obydwie drużyny będą w pucharach zbierać oklep.(...)
Na razie "zaciąg Bunozów" nic nie osiągnął. Awans do europejskich pucharów nie był ich zasługą, oklep od Karabachu też nie, bo nie stanowili wtedy drużyny tylko zlepek przypadkowych ludzi.

Natomiast muszę przyznać, że jesteś wielkim optymistą, licząc na oklep w europejskich pucharach w przyszłości. Awans do pucharów europejskich z obecnym potencjałem kadrowym będzie niezwykle trudny. No, chyba że się "wzmocnimy"
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując