Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1952
Stary 12.01.2011, 09:06
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Sernas prawie w Lechu
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,53716,t...wiadomosc.html
Mała korekta, w Amice - Lecha już nie ma.

Zadziwia mnie operatywność POZnańskich działaczy. Dziennikarze piszą, że Sernas miał konkurencyjną ofertę z Izraela, a jednak wybrał Amikę. Co jednak robią dobre występy w europejskich pucharach... Sernas liczy na wypromowanie się do jeszcze lepszego klubu. W Izraelu zarabiałby pewnie nieco więcej (ale też nie kokosy - Amika płacić mu ma 250 tys. €), ale szansa na promocję mniejsza.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując