AYALA napisał(a):

Mała korekta, w Amice - Lecha już nie ma.
Zadziwia mnie operatywność POZnańskich działaczy. Dziennikarze piszą, że Sernas miał konkurencyjną ofertę z Izraela, a jednak wybrał Amikę. Co jednak robią dobre występy w europejskich pucharach... Sernas liczy na wypromowanie się do jeszcze lepszego klubu. W Izraelu zarabiałby pewnie nieco więcej (ale też nie kokosy - Amika płacić mu ma 250 tys. €), ale szansa na promocję mniejsza.