Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39570
Stary 10.01.2011, 22:14
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
A Kulawikowy debiutant, Rado trenuje z Kolejarzem Stróże.
Z pewnością lepsze to od Młodej Ekstraklasy, przynajmniej pozna trochę seniorską piłkę.
Oczywiście, że lepsze.
I liga to perspektywa kilku meczów w fajnych miastach, czasem trafi sie jakiś renomowany w skali kraju przeciwnik, gra przy paru tysiącach widzów, jakiś doping, emocje, bluzgi, presja itp "Młoda" "Ekstra"klasa to natomiast kopaninka 22 letnich żelików - w gronie w większości piłkarskich półanalfabetów, przy 100 widzach (matki i laski piłkarzy generalnie), w lidze z której nie mozna nawet spaść...

Juz dawno pisałem, by co lepszych z tego śmiesznego inkubatora wyciagać, póki są serio "młodzi" jeszcze. Szkoda marnować Rado w takim towarzystwie.
Odpowiedz cytując