|
Senior Member
Offline
|
|
MCX napisał(a): 
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=24427
13-krotny reprezentant Gruzji w ostatnim sezonie występów w Maccabi strzelił 13 goli i regularnie trafiał w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Instynktem snajperskim popisał się również w miniony weekend, zdobywając dwie bramki.
Brzmi nieźle. Ciekawe jak wygląda ten piłkarz w akcji.
|
i przyjdzie do Wisły ?
zejdźmy na ziemię
|
|