Wyświetl pojedynczy post
Neo1221
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39405
Stary 07.01.2011, 22:55
SĘDZIA ZGRED napisał(a):Wyświetl post
Ja tak przyglądałem sie potencjalnym transferom zawodników pod kątem wieku którzy mieliby zasilić nasz zespoł , noi w większości przypadków są to zawodnicy 27,28 letni... więc ja się pytam po kiego grzyba sprzadają Brożków którzy mają podobny wiek, no chyba nie po to żeby odmłodzić skład. A jeśli chcą sprowadzić zawodnika w podobnym wieku to musi być on znacznie lepszy bo raczej nigdzie go już nie upchniemy po np 3 latach...
Porównując to że mieliśmy Brożka i nic, z tym że możemy mieć innego grajka na podobnym poziomie + 1,5 mE... to nawet ta opcja z nie obchnięciem go później mi się podoba... bo za Brożka też kokosów byśmy za kilka lat nie dostali... a i pewnie nowy mniej kasy będzie przez te kilka lat ciągnął. Chyba że 15 bramek strzeli ...
Odpowiedz cytując