Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39387
Stary 07.01.2011, 20:36
lazy napisał(a):Wyświetl post
Dajmy mu popracować!

„Szukamy napastnika, który prezentuje trochę inny styl niż Paweł Brożek. Maciej Żurawski i Andres Rios grają w podobnym stylu jak Paweł, szukamy więc kogoś, kto prezentuje się trochę inaczej na boisku. Dobrze by było, żeby taki napastnik był trochę wyższy, ale nie wolniejszy przez to. Mamy na oku również piłkarzy, którzy prezentują taki styl jak Paweł, ale wolałbym, żebyśmy pozyskali kogoś, kto zachowuje się trochę inaczej na boisku” - zdradza Valckx.

To jest ciekawe. W tych animozjach forumowych na temat: czy będzie dobrze czy źle - w ogóle nie zajmujemy się istotą problemu jakiego typu napastnika potrzebujemy.
Ja Ci to w miarę prosto wytłumaczę - ta wypowiedź jest tak debilna, że większość ( pewnie z litości ) widać postanowiła jej nie komentować. Otóż, zachowując maksimum powagi: Żurawski to był napastnikiem, a Rios nigdy nie będzie. Obaj są wolni, nie potrafią skierować piłki do siatki, nie radzą sobie z kryciem. Obaj mogą się przydać do odgrywania piłek, bo na pewno nie są drewniani, ale obecnie porównywanie ich z Pawłem jest po prostu nie na miejscu. To nie są wysunięci napastnicy, co najwyżej cofnięci, a i to przy założeniu, że z przodu jest snajper który nadrobi ich żałosne wyczyny pod bramką przeciwnika.

Szukanie innego typu napastnika rozumiem osobiście jako szukanie taniej fujary niestrzelającej bramek. Taki Beto to był przecież zupełnie inny typ napastnika niż Paweł, bez dwóch zdań - wszystko się zgadza.
Słodkie pitolenie Pana Valclxa może zadziałać tylko na bardzo naiwnych.

P.S. Jak dotąd co okienko kupowaliśmy napastnika "do Pawła Brożka" i "konkurenta dla Pawełka". Z porażającymi efektami.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 07.01.2011 o godz. 23:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując