mikel napisał(a):

|
Co sądzicie o tym kopaczu z Widzewa, Lisowskim?
|
I tak pewnie będzie zmiennikiem Dragana Paljića, a jakiś Polak w drużynie by nam się jednak przydał.
Solidny boczny obrońca, wybiegany - a to najważniejsze. Moim zdaniem jeżeli jest okazja wziąć go za rozsądne pieniądze to trzeba z niej skorzystać.
Dwóch w miarę równorzędnych zawodników na każdą pozycję to we współczesnym futbolu konieczność.