Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4960
Stary 07.01.2011, 16:13
rikut1906TSW napisał(a):Wyświetl post
NIe wiecie czasem czu Jutro Brożkowie będą grać w sparingu Trabzonu z Szalke
Mam nadzieje, ze zagraja bo zamierzam ogladac W treningu uczestniczyli wiec moze dostana szanse.





mic napisał(a):Wyświetl post
Bedzie mozna zobaczyc ten mecz gdzies na cyfrze czy tylko sopcast zostaje ?
Musiałbys miec tuner Cyfry z obsługa Astry bo mecz leci tylko na Sport 1 (DSF) własnie z Astry. Kanal ten znajduje sie pod numerem 720.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 07.01.2011 o godz. 16:17.
Odpowiedz cytując