Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39364
Stary 07.01.2011, 16:01
arbuz napisał(a):Wyświetl post
Tak z ciekawosci jak ktos wie do kiedy Łobo ma kontrakt w naszym klubie ?
Podpisał w 2008 pięcioletni kontrakt, czyli do 2013. O pięć lat za dużo.

@snajper - Ogarnij się chłopie, Brożków nazywasz zdrajcami, Wisła piszesz małą literą i wykazujesz się demagogią pisząc, że to Łobodzińskiemu zawdzięczamy mistrzostwo w sezonie 2008/2009.
Ostatnio edytowane przez murray : 07.01.2011 o godz. 16:11.
Odpowiedz cytując