arbuz napisał(a):

Tak z ciekawosci jak ktos wie do kiedy Łobo ma kontrakt w naszym klubie ?
|
Podpisał w 2008 pięcioletni kontrakt, czyli do 2013. O pięć lat za dużo.
@snajper - Ogarnij się chłopie, Brożków nazywasz zdrajcami, Wisła piszesz małą literą i wykazujesz się demagogią pisząc, że to Łobodzińskiemu zawdzięczamy mistrzostwo w sezonie 2008/2009.