Artrem napisał(a):

To byś przegrał. Widziałem o nim obszerny reportaż, jako prywaciarz, to co wyprawiał z piłeczka tenisową a potem od pingponga mnie bardzo zaciekawiło

W zasadzie obalono mity co do jego osoby. Płaczek, pedałek i laski. Jak zobaczyłem jego partnerkę to zaniemówiłem. Taka sąsiadka z naprzeciwka

Ale koniec off
Oczywiście nie ujmuję Kubie, ale wszystkie te reklamy nike itp to 20% umiejętności a 80% przeróbki filmowej.