Wyświetl pojedynczy post
Arturo Qr2nów
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: SKMK - W.D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#465
Stary 04.01.2011, 23:14
Ela napisał(a):Wyświetl post

Zachęcam do spróbowania wspomnianego już wcześniej przeze mnie Brackiego Palm Ale Belgijskiego ( Grand Championa festiwalu piw domowych ) - to ewenement - ze względu i na recepturę i na fakt, że to limitowana edycja, która nie będzie powtarzana już.
No i uwarzyła je dziewczyna - Dorota Chrapek
Może dysponuje Pani jakimś zapasem, którym może się podzielić tudzież wie, gdzie takowe piwko można nabyć...
http://wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic26075_1.gif
Odpowiedz cytując