Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38957
Stary 04.01.2011, 00:40
Q13SON napisał(a):Wyświetl post
Mariusz już zapierdziela. Ciekawe kiedy wpuści pierwszego babola
A może inaczej, kiedy im wybroni mecz? Jak nam kilka w tym sezonie. Bardziej bym się obawiał o obsadę naszej braki, bo zapowiada się nieciekawie.


Powodzenia Mariusz.

Markus napisał(a):Wyświetl post
Szczęśliwy traf. U nas na takiej samej zasadzie dostawali swe szanse np: Kuzera, Nawotczyński, Strąk, Cwielong - i co z tego trwałego i dobrego przyszło? Nic.
Co do nazwisk które wymieniłeś, to jakoś nigdy nie byłem przekonany do tych piłkarzy, może poza Cwielongiem który jednak dobry był jako zmiennik i kilka ważnych goli nam strzelił.
Zupełnie inaczej widzę naszych obecnych młodych: Papież, Chrapek, Rado czy Jeleń powinni dostawać szanse! Chłopcy mają talent, kwestia odpowiedniego wprowadzania do pierwszej drużyny.
Odpowiedz cytując