Q13SON napisał(a):

|
Mariusz już zapierdziela. Ciekawe kiedy wpuści pierwszego babola
|
A może inaczej, kiedy im wybroni mecz? Jak nam kilka w tym sezonie. Bardziej bym się obawiał o obsadę naszej braki, bo zapowiada się nieciekawie.
Powodzenia Mariusz.
Markus napisał(a):

Szczęśliwy traf. U nas na takiej samej zasadzie dostawali swe szanse np: Kuzera, Nawotczyński, Strąk, Cwielong - i co z tego trwałego i dobrego przyszło? Nic.
|
Co do nazwisk które wymieniłeś, to jakoś nigdy nie byłem przekonany do tych piłkarzy, może poza Cwielongiem który jednak dobry był jako zmiennik i kilka ważnych goli nam strzelił.
Zupełnie inaczej widzę naszych obecnych młodych: Papież, Chrapek, Rado czy Jeleń powinni dostawać szanse! Chłopcy mają talent, kwestia odpowiedniego wprowadzania do pierwszej drużyny.