1q2 napisał(a):

|
Z Tobą na prawdę jest coś nie tak
|
To wytłumacz mi łaskawie ,co złego jest w doktrynie ;tanio kupić ,drogo sprzedać ?
Oczywiście przy założeniu, że jesteśmy klubem o budżecie 10 mln euro .
Czy stać nas na zatrzymanie takiego Marcelo płacąc mu 250 tys euro ?