Wyświetl pojedynczy post
kozuba92
Banita
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38941
Stary 03.01.2011, 21:51
Canis Lupus napisał(a):Wyświetl post
Jovanic - Cikos, Bunoza, Chavez, Paljic - Małecki, Jirsak, Branco, Bukhari, Kirm - Rios

Ciekawe jak brzmi język KASZTAŃSKI, którym porozumiewać na boisku będą się ci panowie. Patryk trzymaj się - JESTEŚMY Z TOBĄ !! XD FUCK YEAHHH !!
Jak ty nie widzisz miejsca w składzie dla Sobola, albo Wilka. Może Kurto na bramce, bo myślę, że nie byłby gorszy od Jovanica, na rozgrywającego zamiast Gargułę dajesz Boukhariego, to masz marne pojęcie o piłce.
Pewnie jak wróci Boguski też coś pogra, więc myślę, że 4-5 polaków w składzie spokojnie jeszcze będzie grało. Ale faktycznie, wzmocnić się trzeba.
Odpowiedz cytując