tofik napisał(a):

Wybacz, ale tobie jakby się zaczynała dupka palić to też byś MESĄ nie wymiatał tylko starał się wystawić najmocniejszy skład. Od ogrywania tych wyróżniajacych się młodziaków powinny być wypożyczenia. A nie 1sza drużyna Wisły gdzie wynik ma być na tu i teraz a jak nie to kop na do widzenia.
Ale będzie lepiej, nie ma się co spinać. Wisła powinna nam dostarczać wrażeń pozytywnych, a nie samych powodów do narzekań.
Chyba nie po to ktoś kibicuje Wiśle, żeby ponapieprzać na wszystko w temacie transferowym
|
dlaczego tak piszesz

? właśnie powinni częściej wpuszczać młodych!!!MESĄ jest po to aby wydobywać diamenty ,a nie zdobywać trofea.Po co wpuszczać na 15minut np. Żurawskiego bez fory przy stanie 3;0 dla Wisełki

?nie lepiej żeby wszedł 18 latek uszła z niego presja i nabrał śmiałości przywitał się z kibicami dać mu pokopać a potem puścić do ogrania tak jak to było np.z Brożkami Małeckim