Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38926
Stary 03.01.2011, 20:40
tofik napisał(a):Wyświetl post
Wybacz, ale tobie jakby się zaczynała dupka palić to też byś MESĄ nie wymiatał tylko starał się wystawić najmocniejszy skład. Od ogrywania tych wyróżniajacych się młodziaków powinny być wypożyczenia. A nie 1sza drużyna Wisły gdzie wynik ma być na tu i teraz a jak nie to kop na do widzenia.
Ale będzie lepiej, nie ma się co spinać. Wisła powinna nam dostarczać wrażeń pozytywnych, a nie samych powodów do narzekań.
Chyba nie po to ktoś kibicuje Wiśle, żeby ponapieprzać na wszystko w temacie transferowym
dlaczego tak piszesz ? właśnie powinni częściej wpuszczać młodych!!!MESĄ jest po to aby wydobywać diamenty ,a nie zdobywać trofea.Po co wpuszczać na 15minut np. Żurawskiego bez fory przy stanie 3;0 dla Wisełki ?nie lepiej żeby wszedł 18 latek uszła z niego presja i nabrał śmiałości przywitał się z kibicami dać mu pokopać a potem puścić do ogrania tak jak to było np.z Brożkami Małeckim

Odpowiedz cytując