Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38902
Stary 03.01.2011, 19:42
Canis Lupus napisał(a):Wyświetl post
Jovanic - Cikos, Bunoza, Chavez, Paljic - Małecki, Jirsak, Branco, Bukhari, Kirm - Rios

Ciekawe jak brzmi język KASZTAŃSKI, którym porozumiewać na boisku będą się ci panowie. Patryk trzymaj się - JESTEŚMY Z TOBĄ !! XD FUCK YEAHHH !!
Ja .......ę. Dopiero teraz to sobie uświadomiłem.
BTW. - Patryk to ostatni piłkarz z naszej kadry którego można sprzedać.

westersyl napisał(a):Wyświetl post
edit: słabiutkie te ironie wymyśl coś lepszego.
Polecam opcję "ignoruj". Gość dostał ode mnie "mute" gdzieś tak po trzecim poście i chyba dobrze na tym wychodzę, patrząc od czasu do czasu na cytaty.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 03.01.2011 o godz. 19:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując