Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38856
Stary 03.01.2011, 15:57
Salman17 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie!! Na pierwszy obóz wyjeżdżamy 15 stycznia, okienko transferowe otwarte jest od 1 lutego!!
Trochę cierpliwości...Mamy jeszcze 2 tygodnie na to by skompletować skład na pierwszy obóz, poczekajmy i dopiero w tedy ewentualnie krytykujmy działalność naszej polityki transferowej...
Boss wyjdzie na jakieś zagraniczne wojaże, wszystko stanie w miejscu, i tak to wszystko mniej więcej będzie wyglądać, propozycje Stana Valcxa będą przechodzic 2 tygodnie prez radę nadzorczą zanim dotrą do prezesa, następny tydzień Cupiał będzię się zastanawiał czy kogoś kupić czy nie bo wszyscy wiemy że lekką ręką nie przychodzi mu wydawanie pieniędzy, w między czasie będzie naradzał się ze swoim przyjacielem Zdzichem Kapką, gdy dojdą do wniosku że dany zawodnik jest warty danych pieniędzy będzie już po ptakach bo zawodnik podpisze kontrakt z innym klubem albo po prostu się rozmyśli, a Basałaj nie ma nic do gadania bo jego kompetencje w klubie są mizerne. On jedyne co może sam robić to udoskonalać politykę historyczną.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 03.01.2011 o godz. 16:08.
Odpowiedz cytując