Siwy_89 napisał(a):

|
W Polsce każdy odcinek drogi jest potrzebny. Stryków-Tuszyn będzie w 2013 roku.
|
Zeby przeniesc to na krakowskie realia. Uwazasz ze wschodnie obejscie Krakowa czy przedluzenie A4 do Bochni jest tak samo istotne jak odcinek Rzeszotary-Rzezawa ? W cora wieksze absurdy wpadasz Siwy w swoich tlumaczeniach.