Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38795
Stary 03.01.2011, 09:48
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Co do przenosin Brożków to jeszcze bym się wstrzymał bo może okazać się, że to tylko media ich sprzedały i Wisła nie dogadała się z Turkami. Chodź nie wiadomo czy brak oficjalnego komunikatu na stronie Wisły to tylko sprawa tego, że redaktorzy mieli wolne czy nadal trwają negocjacje.

http://wislaportal.pl/news.php?id=19204
W dzisiejszym Przeglądzie Sportowym piszą, że kluby już się dogadały - za obu Transbospor ma zapłacić ok. 2 mln €. Teraz Brożkowie muszą tylko przejść badania medyczne, żeby transfer doszedł do skutku.

PS. I jeszcze artykuł z Wyborczej, ładnie podsumowujący nasze dotychczasowe wyprzedaże (Wisła "Eksport" Kraków):

http://www.sport.pl/pilka/1,65039,88...ksportuje.html

Wg. autora, red. Klemby Wisła w poprzednim okienku z transferów uzyskała 6,5 mln €, na sprowadzenie zastępców wydała... 10% tej kwoty. Jeśli tak będziemy szastać pieniądzmi w zimowym okienku, nie będzie nas stać nawet na Genkowa za 400 tys. €.
Ostatnio edytowane przez flamengista : 03.01.2011 o godz. 09:56.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując