Wyświetl pojedynczy post
Marcinnno
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38783
Stary 03.01.2011, 00:26
Co do przenosin Brożków to jeszcze bym się wstrzymał bo może okazać się, że to tylko media ich sprzedały i Wisła nie dogadała się z Turkami. Chodź nie wiadomo czy brak oficjalnego komunikatu na stronie Wisły to tylko sprawa tego, że redaktorzy mieli wolne czy nadal trwają negocjacje.

http://wislaportal.pl/news.php?id=19204
Odpowiedz cytując