Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11219
Stary 02.01.2011, 23:00
Siwy_89 napisał(a):Wyświetl post
W Polsce każdy odcinek drogi jest potrzebny. Stryków-Tuszyn będzie w 2013 roku.
Stryków-Tuszyn to powinien być 2-3 lata temu jak otwierali A2 do Konina.
Ilekroć odwiedzam Łódź przejazdem czuję to samo, co Adaś Miauczyński wysiadający z dworca Łódź Kaliska.
Ten odcinek A1 jest po prostu niezbędny i na teraz. Nic nie poprawi komfortu jazdy na północ lub do A2 jak ta obwodnica.