Siwy_89 napisał(a):

|
W Polsce każdy odcinek drogi jest potrzebny. Stryków-Tuszyn będzie w 2013 roku.
|
Stryków-Tuszyn to powinien być 2-3 lata temu jak otwierali A2 do Konina.
Ilekroć odwiedzam Łódź przejazdem czuję to samo, co Adaś Miauczyński wysiadający z dworca Łódź Kaliska.
Ten odcinek A1 jest po prostu niezbędny i na teraz. Nic nie poprawi komfortu jazdy na północ lub do A2 jak ta obwodnica.