[QUOTE=luczyk;1031402]
Tylko kiedyś nie było stadionu 33 tys do zapełnienia
Ci co piszą jakoś będzie, chyba po prostu maja wyjebane, bo jak Wisła przegra 2-3 razy nie przyjdą na następny mecz i obejrzą w domu na C+. Przypominam, że jesteśmy na 2 miejscu w Ekstraklasie i jest/była realna szansa na mistrza. Sporo drużyn ma problemy w tym sezonie, no ale my zamiast to wykorzystać to sprzedajemy kogo popadnie. No ale zobaczymy jutro może się coś wyjaśni.