Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38773
Stary 02.01.2011, 22:29
[QUOTE=luczyk;1031402]
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, że nie ma ludzi nie zastąpionych, gdy odchodził Żurawski i Frankowski też na forum było wielkie poruszenie, a z czasem wszystko wróciło do normy...[/QUOTE

witam wszystkich, w końcu po roku próby udało się zarejestrować głos rozsądku, który zacytował i do którego się dołączam a efekty działań poznamy- zarządu pod koniec okienka a piłkarzy pod koniec maja pozdrawiam
Tylko kiedyś nie było stadionu 33 tys do zapełnienia
Ci co piszą jakoś będzie, chyba po prostu maja wyjebane, bo jak Wisła przegra 2-3 razy nie przyjdą na następny mecz i obejrzą w domu na C+. Przypominam, że jesteśmy na 2 miejscu w Ekstraklasie i jest/była realna szansa na mistrza. Sporo drużyn ma problemy w tym sezonie, no ale my zamiast to wykorzystać to sprzedajemy kogo popadnie. No ale zobaczymy jutro może się coś wyjaśni.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując