Wyświetl pojedynczy post
lodecki
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Wiślacka Lubelszczyzna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38758
Stary 02.01.2011, 20:54
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Jak wzmocnieniem ma być chłop,który kosztuje 400 tysięcy euro, a w wielce przeciętnym Dynamo nie daje rady,to zaczynam się bać.
masz 100% racji
za Błaszczykowskiego zapłaciliśmy 3,5 mln Euro, a przyszedl do nas z walczącego o Ligę Mistrzów Rakowa Czestochowa.
LUBELSZCZYZNA
Odpowiedz cytując