Marszałek napisał(a):

|
Jak wzmocnieniem ma być chłop,który kosztuje 400 tysięcy euro, a w wielce przeciętnym Dynamo nie daje rady,to zaczynam się bać.
|
masz 100% racji

za Błaszczykowskiego zapłaciliśmy 3,5 mln Euro, a przyszedl do nas z walczącego o Ligę Mistrzów Rakowa Czestochowa.