Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38755
Stary 02.01.2011, 20:42
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Jednak słucham wzmocnienia i pada nazwisko Genkow. Jak wzmocnieniem ma być chłop,który kosztuje 400 tysięcy euro, a w wielce przeciętnym Dynamo nie daje rady,to zaczynam się bać. Genkow może i nie jest słabszy od Brożka ale o zakład też nie lepszy. Litości, skoro sprzedajemy drewno a w zamian kupujemy tej samej klasy drewno,to nie widzę w ogóle sensu całej zawieruchy.
sens jest.skoro za Pawła otzrymamy 2 mln€(?)-nie oszukujmy się pieniadze sa tylko za niego,Piotrek nie kosztuje nic,a tą sama jakośc mamy kupić za 400 tyś € to tym sensem jest 1,6 mln €.po co przepłacać?
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując