Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38753
Stary 02.01.2011, 20:39
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Genkow może i nie jest słabszy od Brożka ale o zakład też nie lepszy. Litości, skoro sprzedajemy drewno a w zamian kupujemy tej samej klasy drewno,to nie widzę w ogóle sensu całej zawieruchy.
Nie musisz być zwolennikiem talentu Pawła Brożka mogę to zrozumieć... ale nazywanie go drewnem jest sporym przegięciem.
Według mnie on jako jeden z nielicznych nie ma problemów z techniką w naszej drużynie.

PS. Ja już nawet nie zamierzam reagować na jakieś ironiczne zaczepki w moim kierunku. Tradycyjnie życzę powodzenia. "Good luck "
Ostatnio edytowane przez westersyl : 02.01.2011 o godz. 20:42.
Odpowiedz cytując