|
Junior Member
Offline
|
#8555

02.01.2011, 14:41
|
JrQ- napisał(a): 
|
chlopie, Ty ledwo zdania po polsku skladasz, wiec prosba: WEŹ SIĘ ZAMKNIJ
|
chłopie śpieszyłem się pisząc ten post ale skoro bawisz się w poloniste to napiszę jeszcze raz a Ty w zamian się zamknij i nie komentuj moich wypowiedzi!
Dzisiaj dowiedziałem się czegoś więcej na temat zawodnika o którym wspominałem dwa dni temu,tylko nie krytykujcie mnie,że dawkuję informacje na jego temat bo ja sam dowiedziałem się więcej na jego temat dzisiaj rano.Rozmawiając z osobą która mnie informowała zapytałem czy ten nowy zawodnik będzie w stylu Smolarka,Matusiaka wtedy mój rozmówca się zaśmiał i zapewnił,że takiego zawodnika w ekstraklasie jeszcze nie było i dodał ,że mecze z udziałem tego zawodnika i gole które strzelał można było do niedawna oglądać w canal+.Więcej informacji nie chciał mi udzielić powiedział aby zaczekać do jutra bo w poniedziałek będzie ogłoszone przez klub kim jest ten zawodnik.Ja osobiście myslę,że to ktoś z Francji lub z Włoch bo w Anglii i Hiszpanii więcej płacą więc taki zawodnik wolałby zostać w tamtym kraju niz grać w Polsce .
I co lepiej się czujesz ? czy może teraz będziesz wypominać ,że przecinka zapomniałem albo litere zgubiłem?
|
|