Wyświetl pojedynczy post
tomsts
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8537
Stary 02.01.2011, 12:14
Najlepszy napisał(a):Wyświetl post
Dzisiaj dowiedziałem się czegoś więcej więc piszę tylko nie krytykowac mnie,że dawkuje informacje bo sam się godzine temu dowiedziałem zapytałem o tego zawodnika czy jest to ktoś w stylu matusiak smolarek to rozmówca się zasmiał i zapewnił że takiego zawodnika w pl jeszcze nie było a jeszcze niedawno mozna było w c+ ogladac jak bramki strzela.Więcej mi nie powiedział kazał czekać do jutra bo będzie ogłoszone w poniedziałek.Ja osobiscie mysle ze to ktos z Francji lub z Wloch bo w Angli i w Hiszpani wiecej placa wiec taki zawodnik wolalby zostac w tamtym kraju niz przychodzic do pl.
kolego, mam nadzieję, że masz pewne żródło. Kupno napastnika z prawdziwego zdarzenia było by pierwszym krokiem. Kolejnym kupno drugiego...
MOSKAL KAZIMIERZ ! Nie rusz Kazika bo zginiesz !
Odpowiedz cytując