tofik napisał(a):

Brożki...Brożki
Nam potrzeba ludzi głodnych sukcesów a nie przejedzonych gwiazdorów, którzy w pucharach potrafią polec w starciu z Estonczykami i Azerami.
|
Bardzo mądre zdanie.
Nasi bracia, mimo niewątpliwych zasług, są kojarzeni także z najbardziej kompromitującymi w/w wpadkami. Jeżeli byli aż tacy dobrzy to z takimi bananami powinni wygrywać "sami" mecze. Byli też uważani za "wywrotowców" psujących atmosferę w szatni...
Wzmocnienia w obecnej sytuacji są niezbędne, ale dla mnie kluczową będzie rola trenera Maaskanta. Jak przygotuje drużynę, jaki styl wypracuje itd. Nie czekam aż tak bardzo na nazwiska, a na kolektyw grający ładnie piłką. Nie będę się nadto powtarzał, ale co znaczy trener pokazuje np od 2 lat dobitnie Barca (
porównywalny Real
Mourinho jest deklasowany, czy grający rezerwami Katalończycy mają posiadanie 80-20 z silnym Zenitem).
Marcus, skąd to info o dymisji holendrów? Na jesieni po słabych wynikach już się szykowali na Maaskanta, ale teraz...?