Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38629
Stary 01.01.2011, 23:44
tofik napisał(a):Wyświetl post
Brożki...Brożki

Nam potrzeba ludzi głodnych sukcesów a nie przejedzonych gwiazdorów, którzy w pucharach potrafią polec w starciu z Estonczykami i Azerami.
Bardzo mądre zdanie.

Nasi bracia, mimo niewątpliwych zasług, są kojarzeni także z najbardziej kompromitującymi w/w wpadkami. Jeżeli byli aż tacy dobrzy to z takimi bananami powinni wygrywać "sami" mecze. Byli też uważani za "wywrotowców" psujących atmosferę w szatni...

Wzmocnienia w obecnej sytuacji są niezbędne, ale dla mnie kluczową będzie rola trenera Maaskanta. Jak przygotuje drużynę, jaki styl wypracuje itd. Nie czekam aż tak bardzo na nazwiska, a na kolektyw grający ładnie piłką. Nie będę się nadto powtarzał, ale co znaczy trener pokazuje np od 2 lat dobitnie Barca ( porównywalny Real Mourinho jest deklasowany, czy grający rezerwami Katalończycy mają posiadanie 80-20 z silnym Zenitem).

Marcus, skąd to info o dymisji holendrów? Na jesieni po słabych wynikach już się szykowali na Maaskanta, ale teraz...?
Powód: lit
Ostatnio edytowane przez ziz99 : 01.01.2011 o godz. 23:45.
Odpowiedz cytując