pablo92TSW napisał(a):

|
No to teraz kolego ostro pojechałeś po bandzie. Obejrzyj kilka meczy uważnie to może zauważysz, że ten kołek często schodził po piłki do środka za co niejednokrotnie chwalili go nawet komentatorzy w C+
|
Szczególnie w drugiej połowie rundy jesiennej. To prawda, ale i tak chyba nie w takim stopniu, jak tego chciałby Maaskant, o czym zresztą trener wielokrotnie acz delikatnie wspominał.