Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38616
Stary 01.01.2011, 21:57
pablo92TSW napisał(a):Wyświetl post
No to teraz kolego ostro pojechałeś po bandzie. Obejrzyj kilka meczy uważnie to może zauważysz, że ten kołek często schodził po piłki do środka za co niejednokrotnie chwalili go nawet komentatorzy w C+
Szczególnie w drugiej połowie rundy jesiennej. To prawda, ale i tak chyba nie w takim stopniu, jak tego chciałby Maaskant, o czym zresztą trener wielokrotnie acz delikatnie wspominał.
Odpowiedz cytując