Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38605
Stary 01.01.2011, 20:58
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Czterokrotne przebicie to było pół roku temu. Ile teraz jest wart Rudnevs? Pewnie nie mniej niż Brożek jeśli nie więcej.

Ponadto to Lech go wynalazł, wylansował, a nie Wisła. My to "znaleźliśmy" Riosa co to ma bramkowstręt
Wg mnie z Riosa (przy wzmocnieniu fizycznym) moze byc swietny pomocnik/skrzydlowy a nie koniecznie napastnik. Technike ma, podanie ma, przeglad pola ma.... tylko szybkosci nie ma. A to mozna nadrobic w miare szybko. Chodzilo mi o to ze to nie jest tak ze wraz ze sprzedaza Brozka zaczyna sie dramat. Dobry i obrotny dyrektor sportowy moze uczynic cos niemozliwego - ze odejscie Brozka wyjdzie Wisle na dobre. Kupi pilkarza/y zblizonego/zblizonych za mniejsze pieniadze i byc moze ten nowi/ci nowi beda sie w kazdym meczu angazowac na 110%. Z Brozkami tak nie bylo, umowmy sie. Na innym forum, padlo stwierdzenie ze Maleckiego tez chca nam podkupic, tyle ze on powiedzial "nie".
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując