Wyświetl pojedynczy post
Titto
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8519
Stary 01.01.2011, 14:04
Najlepszy napisał(a):Wyświetl post
Mogę was pocieszyć jeżeli nie wydarzy się nic nadzwyczajnego to do poniedziałku kontrakt z Wisłą podpisze zawodnik o głośnym nazwisku mający w dorobku kilkadziesiąt goli w silnej lidze i jeżeli nazwiska grają to będziemy zadowoleni .Nie wiem o kogo chodzi ale info uzyskałem od osoby która od niedawna podsyła mi niusy i prosze admina o nie banowanie mnie zamieszczam to info bo wiem jaki nastrój panuje na forum i sam do niedawna przechodziłęm nerwówke.POZDRAWIAM i dobrej zabawy wieczorem
Też boicie się, że przyjdzie Smolarek?
Odpowiedz cytując