|
Brożki...Brożki
Jak nie odejdą to nigdy nikt z MESY nie wejdzie do 1szej drużyny. A przecież czytam jęczenie o gości z MESY co chwilę.
Są ok ale już się nie rozwijają ze wzgledu na wiek i nie mają motywacji do gry w tym otoczeniu.
Nam potrzeba ludzi głodnych sukcesów a nie przejedzonych gwiazdorów, którzy w pucharach potrafią polec w starciu z Estonczykami i Azerami.
Ostatnio edytowane przez tofik : 01.01.2011 o godz. 13:34.
. .
|