Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38548
Stary 01.01.2011, 13:26
Brożki...Brożki
Jak nie odejdą to nigdy nikt z MESY nie wejdzie do 1szej drużyny. A przecież czytam jęczenie o gości z MESY co chwilę.

Są ok ale już się nie rozwijają ze wzgledu na wiek i nie mają motywacji do gry w tym otoczeniu.
Nam potrzeba ludzi głodnych sukcesów a nie przejedzonych gwiazdorów, którzy w pucharach potrafią polec w starciu z Estonczykami i Azerami.
Ostatnio edytowane przez tofik : 01.01.2011 o godz. 13:34.
..
Odpowiedz cytując