Wyświetl pojedynczy post
Witoldon
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38437
Stary 31.12.2010, 10:57
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Puszczasz bąki aż miło - pierd za pierdem - Lech właśnie idzie inna drogą niż my - kupuje i Polaków i obcokrajowców - nasza droga od kilku lat to sami obcokrajowcy.

Dlatego Lech oparty na Polakach i obcokrajowcach gra dobrze w pucharach. Wisła.....


Peszko, Bosacki nogi nie odstawiają... pewnie są Białorusinami z pochodzenia wg Ciebie.
Buric, Kikut, Bosacki, Arboleda, Henriquez, Peszko( Wilk 72'), Injac( Wilk 52'), Djurdjevic, Krivets, Stilic( Możdżeń 61'), Rudnevs

Skład Lecha w meczu z Man City, 3 Polaków w podstawowej 11, z czego jeden już odszedł...
"Jeżeli Wisła trafi w eliminacjach do Ligi Mistrzów na drużynę z jednej z pięciu najsilniejszych lig Europy, to niezależnie od transferów będzie to walka gołej d*** z batem."
Tomasz Hajto
Odpowiedz cytując