Ogryzek napisał(a):

Puszczasz bąki aż miło - pierd za pierdem - Lech właśnie idzie inna drogą niż my - kupuje i Polaków i obcokrajowców - nasza droga od kilku lat to sami obcokrajowcy.
Dlatego Lech oparty na Polakach i obcokrajowcach gra dobrze w pucharach. Wisła.....
Peszko, Bosacki nogi nie odstawiają... pewnie są Białorusinami z pochodzenia wg Ciebie.
|
Buric, Kikut, Bosacki, Arboleda, Henriquez, Peszko( Wilk 72'), Injac( Wilk 52'), Djurdjevic, Krivets, Stilic( Możdżeń 61'), Rudnevs
Skład Lecha w meczu z Man City, 3 Polaków w podstawowej 11, z czego jeden już odszedł...