BRTS39 napisał(a):

|
Czyli na ten moment to sa nasi zawodnicy.
|
%$#$ wykopaliscie linka z poludnia, a przeciesz wieczorem strona Turasów oficjanie zaprezentowała ich podpisujących kontrakty !! To nie aktualne jak transfer Diego Tristana ! ale zawsze znajdzie sie ktos kto spojży i powie - czyli to jeszce nasi zawodnicy !!
Brożków już nie ma - Pawełka też ze składu z przed 2 sezonów został tylko Sobol który chyba niedługo też powie .......e nie robie i zwinie zabawki zamiast użerać się z Murzynami z Tanzani. I jak on ma ich niby motywować ? W....... każdemu spuszczać regularnie ? Przeciesz on z tymi papuasami nie wytrzyma. Łobo i Garguła za 0,5 roku są po kontrakcie. Jirsak to samo chyba albo jescze 1,5 roku. Zostaną same Bunozy Branca itd.
Powodzenia !