Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38339
Stary 31.12.2010, 00:44
Lysy napisał(a):Wyświetl post
A skrzydłowych to mamy rewelacyjnych? co mecz dziesiątki dośrodkowań i wygranych pojedynków na skrzydle A i rozgrywający pierwsza klasa, posyła takie piłki w uliczkę , że sam śp. Deina by się nie powstydził.
Na skrzydle moga Kirm, Boguski, Rios i Malecki grac, wiec nie jest az tak zle. Priorytety powinny byc inne.

Moim zdaniem Wisla powinna grac systemem 4-3-3, w ktorym sie raczej gra tzremami pomocnikami defensywnych (popatrz: Barcelona lub Arsenal) i powinni to byc Sobolewski, Wilk i Rado. Ostatni bardzo dobrze sie spisuje w ME i tez pokazal ze stac go na gre w Ekstraklasie.
Odpowiedz cytując