Lysy napisał(a):

A skrzydłowych to mamy rewelacyjnych? co mecz dziesiątki dośrodkowań i wygranych pojedynków na skrzydle A i rozgrywający pierwsza klasa, posyła takie piłki w uliczkę , że sam śp. Deina by się nie powstydził.
|
Na skrzydle moga Kirm, Boguski, Rios i Malecki grac, wiec nie jest az tak zle. Priorytety powinny byc inne.
Moim zdaniem Wisla powinna grac systemem 4-3-3, w ktorym sie raczej gra tzremami pomocnikami defensywnych (popatrz: Barcelona lub Arsenal) i powinni to byc Sobolewski, Wilk i Rado. Ostatni bardzo dobrze sie spisuje w ME i tez pokazal ze stac go na gre w Ekstraklasie.