Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Jeden
Member
Od: 10.2010
Offline
#
20128
30.12.2010, 23:57
MatMario
napisał(a):
Kiedy będzie rozstrzygnięcie przetargu na ekstraklasę bo nie wiem jaki pakiet w cyfrze wybrać
Niemal każdy portal podaje,że na wiosne a kiedy dokładnie to chyba tylko ekstraklasa wie...
Jeden
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jeden
Znajdź inne posty napisane przez Jeden