Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38293
Stary 30.12.2010, 23:11
[QUOTE=fialo;1030310]

Niektórym "kibicom" przydałby się spadek do Iszej ligii. Naprawdę nie doceniacie tego co Cupiał zrobił z Wisłą, w jakim stanie była kiedy ją przejmował.

/QUOTE]



Ale ludzie do ch*ja jasnego !! To bylo dawno !! Teraz sa inne czasy dalej tego nie kpw ? w kluby sie inwestuje a nie zabiera kase i robta co chceta czy klub sie utrzyma czy nie jak nie zdobedzie mistrza i nie wejdzie do LE to trzeba sprzedac bo starty sa NIE MA WZMOCNIEN I NIE BEDZIE DOBRYCH WZMOCNIEC DOPOKI Cupial jest on wyssa z tego klubu tyle ile sie da AMEN.!

Co Cupial zrobil dla Wisly to zrobil Dziekujemy mu za to.
Skoro sobie nie daje z Wisla rady niech ja sprzeda za granice i ch*j.
Cupial na ta chwile niszczy Wisle nie wzmacnia i taka jest moja opinia i jej nie zmienie
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując