Marszałek napisał(a):

Nie twórz legend chłopie,bo ani to śmieszne ani potrzebne. Barcelona sama się zatrzymała i tyle. Poza tym piszesz o 110 golach a ja się pytam przy jakiej skuteczności oraz ile spotkań zremisowaliśmy tylko przez to,że Pawełek nie potrafił prosto piłki kopnąć?
Częścią wyszkolenia piłkarza jest przyjęcie piłki, ten facet nigdy tego nie potrafił. Zawsze mu odskakiwała na metr,półtora. Kiwki też żadnej nie posiada.
http://www.youtube.com/watch?v=pHXhzF3VJXw
|
Kto cie chłopie zrobił moderatorem. Przecieram oczy ze zdumienia.
Cytat:
|
I skoro ufasz tak Maaskantowi to mozesz zaufac Stanowi i Bogdankowi. W koncu wszyscy jada na tym samym wózku.
|
Ufałem temu ostatniemu jednak dzisiaj uświadomiłem sobie ze jego słodkie słowa o budowaniu klubu to jedna wielka bujda. Ciekawi mnie jedno co na to trener Maasknat czy to wszystko odbyło się z jego plecami, czy ktoś go pytał o zdanie.