TymonPRO napisał(a):

|
Odejście Piotrka mogę zrozumieć,mamy kim go zastąpić ale Pawła za te pieniądze oddawać to skandal
|
Dokładnie, tym bardziej, że nie mamy bramkostrzelnego napastnika który godnie może zastępować Pawła. Patrzmy realistycznie na sprawę - Małecki nie zawsze strzela, a ostatnio baaardzo dawno temu pozyskaliśmy jakiegoś napastnika w okienku, z którego był realny pożytek.