Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38145
Stary 30.12.2010, 20:14
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Odejście Piotrka mogę zrozumieć,mamy kim go zastąpić ale Pawła za te pieniądze oddawać to skandal
Dokładnie, tym bardziej, że nie mamy bramkostrzelnego napastnika który godnie może zastępować Pawła. Patrzmy realistycznie na sprawę - Małecki nie zawsze strzela, a ostatnio baaardzo dawno temu pozyskaliśmy jakiegoś napastnika w okienku, z którego był realny pożytek.
Odpowiedz cytując