Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38075
Stary 30.12.2010, 18:35
Założę się, że co najmniej połowa forumowiczów, którzy w chwili obecnej rozdzierają szaty i nazywają Brożka ikoną klubu, po dwumeczach z Levadią i Karabachem z pianą na ustach nawoływała do rozpędzania tego folwarku. Tak prześcigacie się w peanach na cześć Brożka, że za chwilę dowiem się o tym, że klub opuszcza "legenda", "ikona", "niesamowicie utalentowany snajper", "ostoja wiślackiej ofensywy", "ostatni relikt pucharowych wiktorii". Śmiechu warte. Czy wy czytacie czasem sami siebie?

Dziękuję westersylu za epitet (co prawda nie bezpośredni, ale poczuwam się do tego), możesz napisać nawet że jestem schizofrenikiem, ale ja swojego zdania nie zmienię. Na profilaktyczną konsultację psychologiczną zapraszam osoby rozpaczające w tym temacie i wypisujące apokaliptyczne wizje przyszłości klubu, nie mówiąc już o oszczerstwach wobec zarządu i właściciela.

Pomijam już fakt, że Turasy specjalizują się w konfabulacji i jeszcze nikt nikogo nigdzie nie sprzedał, a wy już oskarżacie Basałaja o sabotaż.
Odpowiedz cytując