Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38018
Stary 30.12.2010, 17:29
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Jesli kwota transferu sie potwierdzi, to mamy megakompromitacje. Sory, ale jesli targowalo sie o kazde euro, kiedy sam Pawel Brozek byl wart kilka mln euro(byl w formie, strzelal bramki)...a dzisiaj sprzedaje go sie za 1 mln, to inaczej tego nazwac nie mozna.
Druga sprawa, zostajemy bez lewego obroncy...czyli w zimie musi przyjsc przynajmniej 2, nie liczac klasowego napastnika. Robi sie naprawde coraz ciekawiej...

P.S - Jak juz pisalem wczesniej(i nie tylko ja), nie ma juz zadnego wartosciowego pilkarza w tej druzynie, na ktorym mozna byloby porzadnie zarobic. Cala polityka Cupiala. Ciekawe co sie stanie z pieniazkami za Brozkow ?
kluczowe słowo to "był"
jeden "był" w formie
drugi "był" dobrym lewm obrońcą

bo jednego zniszczyły kontuzje i leserstwo
drugiego leserstwo

cóż jest jak jest
i teraz tylko należy liczyć na jakiś transfer "do"
i modlić się żeby to nie był drugi Boukhari...
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując