Jesli kwota transferu sie potwierdzi, to mamy megakompromitacje. Sory, ale jesli targowalo sie o kazde euro, kiedy sam Pawel Brozek byl wart kilka mln euro(byl w formie, strzelal bramki)...a dzisiaj sprzedaje go sie za 1 mln, to inaczej tego nazwac nie mozna.
Druga sprawa, zostajemy bez lewego obroncy...czyli w zimie musi przyjsc przynajmniej 2, nie liczac klasowego napastnika. Robi sie naprawde coraz ciekawiej...
P.S - Jak juz pisalem wczesniej(i nie tylko ja), nie ma juz zadnego wartosciowego pilkarza w tej druzynie, na ktorym mozna byloby porzadnie zarobic. Cala polityka Cupiala. Ciekawe co sie stanie z pieniazkami za Brozkow

?