Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37952
Stary 30.12.2010, 16:23
A i wyciagam jeszcze jeden plusik : Nie bede musiał patrzeć jak Paweł wyma..... rekoma i jest wiecznie obrazony.
Moze byc problem ze strzelaniem bramek ale i tak w ostatnich 1,5 roku strzelił 16 goli.

PS: Nie zebym źle zyczył ale nie wiem czy sobie tam poradzą. Może Arek i poratuje.
Ostatnio edytowane przez BRTS39 : 30.12.2010 o godz. 16:26.
Jovanovic - masz plusa.
Odpowiedz cytując