|
A i wyciagam jeszcze jeden plusik : Nie bede musiał patrzeć jak Paweł wyma..... rekoma i jest wiecznie obrazony.
Moze byc problem ze strzelaniem bramek ale i tak w ostatnich 1,5 roku strzelił 16 goli.
PS: Nie zebym źle zyczył ale nie wiem czy sobie tam poradzą. Może Arek i poratuje.
Ostatnio edytowane przez BRTS39 : 30.12.2010 o godz. 16:26.
|